Lutfen bekleyin. Eger bu sayfada 10 saniyeden daha uzun bir sure kalirsaniz tarayicinizdan JavaScript'i etkinlestirin. Eger JavaScript etkin diyorsaniz sayfayi yenileyin.


Gizlilik şartlarımız

Son güncelleme: 23.01.2019

Siz kullanıcılarımızın kişisel bilgilerinin gizliliği bizler için çok önemlidir. Bu sebepten dolayı, Pancar Bilişim kurulduğundan beri birtakım özel kişisel bilgilerinizin üçüncü tarafların eline geçmesini önlemek üzere bilgilerinizi muhafaza altına almaya kendimizi adamış bulunmaktayız.


Topladığımız bilgiler


Ürün ve hizmet siparişi için hazırlanan çevrimiçi formlar üzerinden kullanıcılardan kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri topluyoruz.

Kullanıcıların hizmetlerimizi nasıl ve hangi amaçlar için kullandığına dair bilgileride topluyoruz. Örneğin; İnternet sitesinin sayfalarından alınan IP başına eşsiz görüntüleme sayısını takip edebiliriz ve kullanıcıların sitemize hangi sayfadan geldiğinin kaydını alabiliriz.

Olağanüstü bir olası duruma karşı kayıtlarımızda tutmak amacı ile kullanıcıların IP adreslerini kaydedebiliriz.

Kullanıcıların hizmetlerimizi nasıl kullandığının kaydını tutmak için "çerezleri (Cookies)" kullanıyoruz.

Sizlere Web Hosting'i ücretsize yeniden tanıtmamıza izin verin!

Sizlere çok daha iyi bir hizmet sunmak için en gelişmiş teknolojileri araştırıyor ve kullanıyoruz. Bize kaydolduğunuzda hızlı işleyen PHP & MySQL teknolojilerine sahip olacaksınız. Hizmetimize başvururken varolan alan adınız ile veya size sunacağımız ücretsiz subdomain ile kaydolma imkanınız oluyor. Sitenizi güçlü, yüzlerce harika özelliğe sahip bir kontrol paneli ile kontrol ediyorsunuz (Websitesi araçları, Eposta, FTP, Ek alan adları) ayrıca sitelerinizi arama motorları için sizden hiçbir ücret talep etmeksizin optimize ediyoruz!

Hemen kaydol
Linux webhosting servers
cpanellogo
mysqllogo
cloudlinuxlogo
cloudflarelogo
litespeedinclogo