Lutfen bekleyin. Eger bu sayfada 10 saniyeden daha uzun bir sure kalirsaniz tarayicinizdan JavaScript'i etkinlestirin. Eger JavaScript etkin diyorsaniz sayfayi yenileyin.


Sık Sorulan Sorular


Disk alanınızın yettiği kadar dosya yükleyebilirsiniz ancak tek seferde en fazla 1 GB boyutunda dosya yükleyebilirsiniz.
Trafik web sunucunuzun bir ay içinde iletebildiği veri boyutudur. Pancar Bilişim'de trafiğiniz sınırlandırılmamaktadır.
Bunu yapmanın iki yolu bulunuyor. (Önerilen yol) FTP Client indirip (Örneğin FileZilla Client) web sitenizi bu şekilde yükleyebilirsiniz veya (Alternatif yöntem) Kontrol panelinizi kullanarak Online Dosya Transferi yapabilirsiniz.
Bununla ilgili bir videoyu buradan izleyebilirsiniz.
Evet ikiside mevcuttur.
Evet phpMyAdmin kontrol panelinde kullanılabilir.
TC yasalarında yasaklanan her türlü site, Telif hakkı içeren websiteleri (warez), Yetişkin içeriği, Script spamlama, Web Proxy hizmeti gibileri. Bu konu ile daha fazla bilgiye Hizmet Şartları bölümünden ulaşabilirsiniz.
Bu tür bildirimleri çok severiz, bunu yapmanın en iyi yolu kontrol panelinizden destek fişi oluşturmak. Kayıtlı olmayan kullanıcıların bildirimleri için http://support.ifastnet.com adresinden destek fişi oluşturabilirler.
Kontrol paneli üzerinden destek fişi açarsanız yardım alırsınız veya eposta ile yardım alabilirsiniz.
Hesap şifrenizi veya veritabanı şifrelerinizi lütfen EKLEMEYİNİZ! bunun dışında eklemeniz gereken ekstra bir bilgi bulunmuyor.
Hizmetimiz parlak fikirleri olan kullanıcılarımıza destek olmak ve iFastNet kalitesini tanıtmak amacı ile ücretsizdir ve ömür boyu böyle kalacaktır.
Ömür boyu! ücretsiz hosting hizmetimiz destek olmak amacı ile devamlı ücretsiz kalacaktır.
Doğrudur. Hiçbir ücret ödemeden hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Kullanım şartlarımıza ters düşecek siteler açmadığınız sürece siteniz asla kapatılmaz.
Öyle bir sınır bulunmamakta. Hizmetimiz ömür boyu ücretsizdir. Ne kadar kullanıcı kaydolursa kaydolsun.
Sadece ücretsiz web hosting hizmeti sunmaktayız. Ücretsiz subdomain veriyoruz ancak ücretsiz alan adı vermiyoruz veya satmıyoruz. Ancak başka şirketlerden alan adı alıp bize yönlendirebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınız kaydolma sayfasına yazıyor.
Şimdilik satmıyoruz. Sadece ücretsiz web hosting hizmetimiz bulunuyor.
cpanellogo
mysqllogo
cloudlinuxlogo
cloudflarelogo
litespeedinclogo